Drenaż limfatyczny Endermologia Fale radiowe Masaż Medycyna estetyczna Mezoterapia mikroigłowa Poradnictwo dietetyczne Przedłużanie rzęs Stylizacja paznokci Zabiegi na twarz

Absolutna nowość! Podwójnie zagęszczone, pięknie podkręcone rzęsy.

VIP FUR LASHES to unikatowy produkt i technika, pozwalająca na zagęszczanie i przedłużenie rzęs.

Oryginalne rzęsy VIP FUR LASHES, dzięki swojej delikatnej strukturze, pozwalają na stosowanie nowej metody podwójnego zagęszczenia. Naturalne w 100% rzęsy wykonane są z włosia. Dzięki temu, są lekkie i delikatne w dotyku. Efektem profesjonalnego zabiegu są pięknie podkręcone, długie i naturalnie ciemne rzęsy. Stanowią efektowną oprawę oczu, nadają spojrzeniu wyjątkowej głębi.

Efekt jest olśniewający.

VIP FUR LASHES spełnione obietnice piękna.

Cena: pierwsza aplikacja 300 zł.

uzupełnienie 80 zł.- 130 zł.

Perfekt Lux Lashes

Metoda przedłużania rzęs polegająca na przyklejeniu syntetycznej rzęsy do naturalnej (jedna do jednej), dzięki której osiąga się efekt przedłużenia, pogrubienia i zagęszczenia.

Rzęsy Pernament Lashes wykonane są z wysokiej jakości syntetycznego jedwabiu idealnie imitujące naturalną rzęsę. Są anatomicznie profilowane, co ułatwia ich idealne dopasowanie do naturalnych rzęs.

Efekt przedłuzenia utrzymuje się w przybliżeniu 6-8 tygodni i jest uzależniony od naturalnego cyklu żywotności rzęsy. Długość życia naturalnej rzęsy wynosi około 90 dni.

Zabieg przedłużania wykonuje się na rzęsach w środkowym stadium a więc na takich, które pozostaną na powiece jeszcze około 45 dni. Przyklejając sztuczne rzęsy nie można dokładnie określić na jakim etapie są naturalne rzęsy. Dlatego potrzebne są w takich zabiegach uzupełnienia, które wykonuje się po około 3-4 tygodni dla podtrzymania pożądanego efektu.

Klientka powinna być wyraźnie poinformowana o pielęgnacji i przeciwwskazaniach po zabiegu, ponieważ trwałość rzęs jest uzależniona od ścisłego ich przestrzegania. Nie wolno w żadnym wypadku samodzielnie usuwać lub wyrywać przedłużonych rzęs. Może to spowodować ich uszkodzenie i utrudnić regenerację.

Ilość przyklejonych rzęs zależy od ilości naturalnych rzęs na powiece (od 30 do 50 rzęs na jednym oku). Grubość i długość rzęs powinna być dostosowana do długości naturalnej rzęsy. Aby efekt był bardziej naturalny należy wybrać rzęsy różnej długości. Należy pamiętać, że można przedłużyć naturalną rzęsęo 30 - 50%.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:

CENA pierwsza aplikacja 180 zł

uzupełnienie 60 - 100 zł