Drenaż limfatyczny Endermologia Fale radiowe Masaż Medycyna estetyczna Mezoterapia mikroigłowa Poradnictwo dietetyczne Przedłużanie rzęs Stylizacja paznokci Zabiegi na twarz

Dłonie są jedną z najbardziej rzucających się w oczy części naszego ciała, dlatego powinnyśmy o nie dbać i pielęgnować je, aby wyglądały estetycznie.

Gwarancją pięknych dłoni i paznokci jest ich ciągła pielęgnacja i ochrona, jak również odpowiednie zdobienie.

Nasze dłonie przyciągają wzrok innych, a gdy nasze paznokcie są pięknie ozdobione, tych spojrzeń jest jeszcze więcej...

Przedłużone paznokcie, przy prawidłowym ich nałożeniu nie różnią się niczym od naturalnych, a przy pracach domowych nie tracą swojego wyglądu. Tipsy żelowe można spotkać u kobiet w różnym wieku i na różnych stanowiskach.

Nałożona masa żelowa jest cienka, elastyczna i co ważne dla kobiet, które nie malują paznokci, nie przebarwia się. Tipsy żelowe to doskonałe rozwiązanie dla osób, które obgryzają paznokcie. Wbrew pozorom są bardzo wygodne w noszeniu, zawsze jednakowej długości, a lakier utrzymuje się na nich aż do zmycia.

Metoda żelowa jest umiarkowanie łatwa i przyjemna w wykonaniu. Masę nakłada się specjalnym pędzelkiem w przybliżeniu tak jak zwykły lakier do paznokci. Dla jej utrwalenia dłoń wkłada się do lampy UV. W przypadku złamania tipsa, wystarczy dosztukować pazurek.

Tipsy żelowe uzupełnia się co 3 ÷ 4 tygodnie, w zależności od prędkości wzrostu naturalnej płytki. Należy pamiętać aby długość paznokcia dostosować do codziennych obowiązków tak, aby nie utrudniały nam prac w naszych codziennych obowiązkach.

W ofercie mamy następujące usługi: