Peeling migdałowy

jest zabiegiem odmładzająco - regenerującym na twarz, szyję i dekolt do każdego rodzaju cery, również tej najbardziej delikatnej. Przeznaczony dla osób dbających o młody i zdrowy wygląd skóry, a w okresie letnim o równomierną i aksamitną opaleniznę.

Peeling migdałowy jest jedynym peelingiem na bazie kwasu migdałowego. Umożliwia wykonywanie zabiegów przez cały rok, również w okresie letnim bez ryzyka uwrażliwienia skóry na słońce i wystąpienia przebarwień u osób z wysokim fototypem.

Właściwości kwasu migdałowego i doskonała tolerancja przez osoby z cerą wrażliwą umożliwiają wykonywanie zabiegu u osób nietolerujących zabiegów przy użyciu innych kwasów.

Peeling migdałowy może być stosowany bez ograniczeń u osób opalających się na słońcu i w solarium. Posiada silne właściwości bio-ochronne o szerokim spektrum, zapobiegając fotostarzeniu się skóry. Powoduje, że skóra staje się bardziej odporna i mniej wrażliwa na promienie UV.

Składniki aktywne: kwas migdałowy 40%, kwas laktobionowy przy pH1,5, R.F. Activ Complex, MMPs - Inhibitor, MPF factor, substancje regenerujące i bioprotekcyjne. Ekstrakt z lukrecji i kwasu hialuronowego, pantenol i allantoinę.

Wskazania:

Efekty:

Przeciwwskazania do zabiegu

Peeling migdałowy nie zwiększa wrażliwości skóry na działanie słońca.

Częstotliwość zabiegów:

Jako kuracja 4-6 zabiegów, raz w tygodniu. Maksymalny odstęp między zabiegami 10 dni.

Czas trwania zabiegu:

45-60 min